Moje zdravie

Myslíme na prevenciuČasopis MOJE ZDRAVIE zrozumiteľnou a zároveň odborne garantovanou formou približuje čitateľom jednotlivé zdravotné problémy, pričom najväčší dôraz kladie na možnosti prevencie. Zoznamuje s novinkami zo sveta medicíny, prezentuje jednotlivé voľne predajné lieky i možnosti prírodnej liečby.

MOJE ZDRAVIE sa v pravidelných rubrikách zameriava na najrôznejšie zdravotné ťažkosti a prináša kvalifikované informácie o problémoch diabetikov, o detských chorobách, materstve aj rodinných vzťahoch. V časopise nechýbajú odpovede na diskutované otázky zdravej výživy, jeho súčasťou sú tematické seriály. Rozptýlenie ponúka v podobe rozhovorov so zaujímavými osobnosťami, kvízov, krížoviek, receptov pre zdravie a pod.

Časopis MOJE ZDRAVIE zároveň slúži ako podpora práce lekárnikov pri vzdelávaní pacientov. Inzerentom ponúka MOJE ZDRAVIE účinné oslovenie cieľovej skupiny – tak koncových klientov, ako i lekárnikov. MOJE ZDRAVIE čítajú ľudia, ktorí sa cielenie starajú o svoje zdravie; ide najmä o ženy. Oslovuje klientov lekární, osoby sledujúce vývoj a trendy v oblasti starostlivosti o telo a zdravie.

Moje zdravie 6/2016

Aktuálne číslo vyšlo: 08.06.2016

Obsah

  • Devätoro alergénov ()
  • Lucia Hurajová - mamou v hlavnej úlohe ()
  • 6 problémov, s ktorými pomáha dermokozmetika ()
  • Vanda Hybnerová - na jar mám pocit, že mladnem ()
  • Horká chuť lieči ()
  • Máte silnú imunitu? ()
« Staršie číslo
Obálka Moje zdravie

Ďalšie vydanie: 09.09.2016

 
 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X