Maminka

To najlepšie v živote ženyČasopis Maminka sa na svojich stranách venuje problematike plánovaného tehotenstva, jeho priebehu, pôrodu, zdraviu a výchove detí až do školského veku. Zároveň sleduje súčasné trendy v pôrodníctve, psychológii a pediatrii. Vďaka vhodnému výberu odborných konzultantov a stálych spolupracovníkov redakcie sú články písané zrozumiteľnou, zábavnou a príťažlivou formou.

Časopis Maminka je nielen o deťoch, ale je určený predovšetkým matkám - ženám. Preto v ňom nájdete strany venované móde, kozmetike, zdraviu a kráse, cestovaniu, využitu voľného času, bývaniu a finančnému zabezpečeniu rodiny. Pravidelné miesto v časopise Maminka majú špeciálne prílohy: výbava dojčiat, detská výživa, výber hračiek, kočíkov, príprava detí na vstup do kolektívu, vhodné a bezpečné vybavenie domácnosti... V každej Maminke majú svoje miesto rozhovory so známymi a zaujímavými osobnosťami

Mottom dlhodobej redakčnej stratégie časopisu Maminka je orientácia na slovenské čitateľky. Písať o nich a hlavne pre ne. Usilovať sa o čo najužší kontakt a komunikáciu so svojimi čitateľkami.

Maminka 11/2016

Aktuálne číslo vyšlo: 28.10.2016

Obsah

  • Špeciál o stravovaní – všetko o jedle pre deti od narodenia až po školákov (dojč ()
  • Manuál pre školáka – všetko čo potrebujú vedieť školáci a ich rodičia (izba pre ()
  • Extra rady pre maminky – rozšírené strany zamerané výlučne na ženy / matky (rady ()
  • Všeobecné témy, ktoré sú zaradené: cukrovka v tehotenstve, prvá prechádzka s koč ()
« Staršie číslo
Obálka Maminka

Ďalšie vydanie: 22.12.2016

 
 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X