F.O.O.D. špeciál

Jedlo a ešte oveľa viac

Veľkonočný špeciál časopisu F.O.O.D. prinesie na viac než 60 stranách niekoľko typických rubrík. Nájdete tu napríklad tradičné jedlá na predveľkonočný týždeň alebo svieže jarné veľkonočné menu. Vykoledovali ste množstvo vajíčok a neviete, čo si s nimi počať? Naučíme vás, ako z nich vyčariť báječné nátierky. Veľkonočný špeciál ponúkne aj školu pečenia - tradičné mazance či medové judášiky sa môžete naučiť krok za krokom a zistíte, že ani baranček nemusí mať len tradičnú podobu! Nájdete tu však aj rafinované sladkosti z arzenálu svetovej kuchyne, ktoré dajú slovenskej Veľkej noci ďalší chuťový rozmer. Veľkonočný špeciál F.O.O.D. bude bezpochyby vaším spoľahlivým sprievodcom pri príprave sviatkov jari!

Grilovací špeciál mesačníka F.O.O.D. môžno označiť za veľkého sprievodcu grilovaním. Prináša vám tie najlepšie jedlá na grile. Recepty z kategórie grilovanie budete mať isto v malíčku. Témou špeciálu budú aj chutné a zdravé jedlá. F.O.O.D. vám odporučí správne marinády a barbecue omáčky na grilovanie. Poodhalí vám rady a triky ako grilovať a doplní vám vašu fantáziu pri vymýšľaní nových receptov na grilovanie.

Vianočný špeciál časopisu F.O.O.D. prinesie veľké množstvo vianočných rubrík. Nájdete tu tradičné i netradičné vianočné jedlá, štedrovečerné menu alebo originálne jedlé pochúťky. Vianočný špeciál ponúka recepty na najlepšie domáce vianočné pečivá a koláče. Príprava vianočného kapra bude hrou.Ak hľadáte inšpirácie na vianočné jedlá, špeciál F.O.O.D. bude isto tá správna voľba.

Obálka F.O.O.D. špeciál
 
 
 
 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X