F.O.O.D. špeciál

Jedlo a ešte oveľa viac

Veľkonočný špeciál časopisu F.O.O.D. prináša na viac ako 60 stranách niekoľko typických rubrík. Nájdete tu napríklad tradičné jedlá na predveľkonočný týždeň, svieže jarné veľkonočné menu. Vykoledovali ste množstvo vajíčok a neviete, čo si s nimi počať? Naučíme vás, ako z nich vyčariť báječné nátierky. Nájdete tu aj školu pečenia, rafinované sladkosti z arzenálu svetovej kuchyne, ktoré dajú slovenskej Veľkej noci ďalší chuťový rozmer. Veľkonočný špeciál F.O.O.D. bude bezpochyby vaším spoľahlivým sprievodcom pri príprave sviatkov jari.

Grilovací špeciál mesačníka F.O.O.D.. - Veľký sprievodca grilovaním. Témou špeciálu sú aj chutné a zdravé jedlá, marinády a barbecue omáčky na grilovanie, rady a triky ako grilovať. Ponúka inšpiráciu pri vymýšľaní nových grilovacích receptov.

Vianočný špeciál časopisu F.O.O.D. prináša veľké množstvo vianočných rubrík. Nájdete tu tradičné i netradičné vianočné jedlá, štedrovečerné menu a množstvo originálnych chutí. Vianočný špeciál obsahuje recepty na najlepšie domáce vianočné pečivá a koláče. Príprava vianočného kapra bude hrou. Ak hľadáte inšpirácie na vianočný stôl, špeciál F.O.O.D. bude isto tá správna voľba.

Obálka F.O.O.D. špeciál
 
 
 
 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X