Pre médiá

Ponuka pre našich čitateľov

Ponuka pre našich čitateľov

13.04.2017 Milí čitatelia, pripravili sme pre vás špeciálne balenie dvoch časopisov za výnimočnú cenu. Vase obľubené tituly Moja psychológia a Moje zdravie si môžete teraz kúpiť so zľavou 30%, iba za 2,93 eur. Toto dvojbalenie v špeciálne označenej fólii nájdete vo vybraných stánkoch. Prajeme príjemné čítanie za menej peňazí. viac

Zimný špeciál Šikovníček

Zimný špeciál Šikovníček

08.12.2016 Zimný špeciál Šikovníček je práve v predaji!

F.O.O.D. Vianočný špeciál

F.O.O.D. Vianočný špeciál

29.11.2016 Milí čitatelia, od stredy je v predaji už aj F.O.O.D. Vianočný špeciál. Inšpirujte sa našimi receptami a tipmi na tieto vianočné sviatky!

Posun expedície časopisov

27.09.2016 Milí čitatelia, radi by sme vás informovali, že termín expedície všetkých časopisov sa do konca tohto roka posúva o 5 dní. Ide o zmenu, ku ktorej prišlo na základe zmeny tlačiarne.
Ďakujeme za pochopenie!

Šikovníček

Šikovníček

08.09.2016 Milí čitatelia Šikovnícka,
Letným dvojčíslom sa časopis rozlúčil s postavičkami Mickou a Fúzikom. Nemusíte však smútiť, od septembra sa budete pravidelne stretávať s vašimi novými kamarátmi Elou a Filipom. Obe deti prevzali žezlo po Micke a Fúzikovi. A tak budú v Šikovníčkovi kraľovať spolu s dvornými zvieratkami. Sú to dve veselé, zvedavé a nezbedné opičky Trma a Vrma, usilovný mravček Momo a pracovitý sloník Elo. V časopise sa budete pravidelne predstavíme: pracovné listy pre škôlkarov a školákov, maľované čítanie, maľovanky, dokresľovačky, vystrihovačky, hlavolamy, hádanky, lúskania a súťaže, Kto mi to tu píše, kreslí? s podtitulom Galéria tvorcov pre deti - predstavujeme slovenských spisovateľov a ilustrátorov,
Dobrý deň, zvieratká! – veselá encyklopédia živočíchov,
Eko Dielnička - v spolupráci so Slovenskou agentúrou životného prostredia vytvárame užitočné veci z odpadu,
prvé kroky s angličtinou - hravé učenie po anglicky, Kuk do novej knižky - skvelé tipy pre rodičov a pedagógov,
DinoPríbeh - veselý komiks o tom, ako sa za záhadných okolností dostal malý dinosaurík na farmársky dvor,
Narodeninová PÁRTY na hrade – v jeho oknách sa budú usmievať oslávenci narodení v tom mesiaci, v ktorom vyjde Šikovníček.
Tešíme sa na vás.
Vaša redakcia

« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 11 16 21 Nasledujúce »
 

Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X