Pre médiá

Zimný špeciál Šikovníček

Zimný špeciál Šikovníček

08.12.2016 Zimný špeciál Šikovníček je práve v predaji!

F.O.O.D. Vianočný špeciál

F.O.O.D. Vianočný špeciál

29.11.2016 Milí čitatelia, od stredy je v predaji už aj F.O.O.D. Vianočný špeciál. Inšpirujte sa našimi receptami a tipmi na tieto vianočné sviatky!

Posun expedície časopisov

27.09.2016 Milí čitatelia, radi by sme vás informovali, že termín expedície všetkých časopisov sa do konca tohto roka posúva o 5 dní. Ide o zmenu, ku ktorej prišlo na základe zmeny tlačiarne.
Ďakujeme za pochopenie!

Šikovníček

Šikovníček

08.09.2016 Milí čitatelia Šikovnícka,
Letným dvojčíslom sa časopis rozlúčil s postavičkami Mickou a Fúzikom. Nemusíte však smútiť, od septembra sa budete pravidelne stretávať s vašimi novými kamarátmi Elou a Filipom. Obe deti prevzali žezlo po Micke a Fúzikovi. A tak budú v Šikovníčkovi kraľovať spolu s dvornými zvieratkami. Sú to dve veselé, zvedavé a nezbedné opičky Trma a Vrma, usilovný mravček Momo a pracovitý sloník Elo. V časopise sa budete pravidelne predstavíme: pracovné listy pre škôlkarov a školákov, maľované čítanie, maľovanky, dokresľovačky, vystrihovačky, hlavolamy, hádanky, lúskania a súťaže, Kto mi to tu píše, kreslí? s podtitulom Galéria tvorcov pre deti - predstavujeme slovenských spisovateľov a ilustrátorov,
Dobrý deň, zvieratká! – veselá encyklopédia živočíchov,
Eko Dielnička - v spolupráci so Slovenskou agentúrou životného prostredia vytvárame užitočné veci z odpadu,
prvé kroky s angličtinou - hravé učenie po anglicky, Kuk do novej knižky - skvelé tipy pre rodičov a pedagógov,
DinoPríbeh - veselý komiks o tom, ako sa za záhadných okolností dostal malý dinosaurík na farmársky dvor,
Narodeninová PÁRTY na hrade – v jeho oknách sa budú usmievať oslávenci narodení v tom mesiaci, v ktorom vyjde Šikovníček.
Tešíme sa na vás.
Vaša redakcia

Časopis Diéta

05.09.2016 Milí čitatelia,
letným dvojčíslom sa časopis Diéta ako samostatný titul rozlúčil. Jeho priaznivcov hádam poteší, že pravidelné rubriky ako pohyb, krása, jedlo a relax, rovnako ako niekoľkostranový rozhovor so známou osobnosťou ďalej pokračujú vo vynovenom časopise Moje zdravie. Pravidelne vám predstavíme nejakého trénera so zaujímavým prístupom k pohybu. Zoznámime vás s najaktuálnejšími trendmi v stravovaní. Chceme sa venovať tradičným i alternatívnym prístupom v oblasti krásy, stravovania a vôbec starostlivosti o vlastné telo. Radiť vám budú odborníci i známe osobnosti. Tešíme sa na vás na stránkach Môjho zdravia.
Vaša redakcia

« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 11 16 21 Nasledujúce »
 

Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X