Sales Manager pro finance.cz / finance.sk

Náplň práce: • prodej reklamního prostoru na prestižní internetové stránky finance.cz a finance.sk (banery, PR...)
• komunikace s mediálními agenturami
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• péče o VIP klienty
• budování obchodní strategie
• příprava speciálních nabídek, prezentací pro klienty
Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání
• obchodní praxi v oblasti obchodu a médií
• obchodního ducha a schopnost zaujmout klienta
• výborné prezentační a komunikační schopnosti
• práce s PC na uživatelské úrovni
• příjemný vzhled a přesvědčivost
• flexibilita, samostatnost, časová nezávislost
• tah na branku
Nabízíme: • zázemí a prestiž jednoho z nejvýznamnějších českých vydavatelských domů
• dynamické a atraktivní pracovní prostředí, kvalitní zázemí a podporu pro obchodní činnost
• nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda+provize)
• příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji
• firemní benefity
• sick day
• sleva na firemní produkty

Miesto práce: Praha Modřany, ČR

Kontakt: haleckova@mf.cz

Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X